HellZone Romania
Va rugam sa va faceti un cont nu dureaza mai mult de 30 de sec
Va multumim ca ati ales forumul nostru.
HellZone Romania
Va rugam sa va faceti un cont nu dureaza mai mult de 30 de sec
Va multumim ca ati ales forumul nostru.

Welcome Guest!

Hello and welcome to HellZone Romania, You will require an account to use selected sections of our forums, you can register an account by clicking the register button at the top of the screen.


Distribuiţi|

Regulament Jocuri Forumistice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Br00KLyN

Br00KLyN

Rank: Fondators
Posturi : 361
Puncte : 31083
Reputatie : 41
Data de inscriere : 30/12/2015
Varsta : 23
Localizare : Moldova
Regulament Jocuri Forumistice Empty
MesajSubiect: Regulament Jocuri Forumistice Regulament Jocuri Forumistice Icon_minitimeMar Aug 02, 2016 9:02 pm

Am decis sa fac o categorie separata pentru jocurile de pe forum, am vazut ca pe majoritatea ii incanta asa ceva.
Le-am unit toate aici, am mai deschis si eu cateva, fiecare joc are regulile lui pe care va rog sa le citit cu atentie inainte sa va apucati sa il jucati.

Cateva reguli generale:

Fara certuri, flame-uri, offtopic
Daca vreti sa inventati un joc, deschideti pur si simplu topic nou dar cu conditia sa precizati regulile jocului intr-un mod inteligibil
Pastrati decenta
Nu puteti posta intr-un joc daca nu au postat alti 2 useri de la ultima voastra postare
Nu dati QUOTE la un raspuns de dinaintea voastra, chiar si in cazul in care acel raspuns este al vostru, folositi doar optiunea: POST REPLY.
In cazul in care unul sau mai multi useri de dinaintea voastra nu respecta regula jocului respectiv, nu ii mai atrageti atentia prin QUOTE sa u prin orice alta metoda. Folositi functia REPORT.
Sus In jos
https://hellzone.ace.st

Regulament Jocuri Forumistice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t [Jocuri Forumistice] Numar descrescator de la 100t Regulamentt Regulamentt Regulamentt Regulament Tutoriale
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HellZone Romania :: General :: Fun Zone :: Jocuri Forumistice-